Wyjazdy do parków rozrywki

Testing Attractions Travel to unikatowe połączenie dwóch zespołów, Centrum Turystyki Oskar z Poznania oraz ekipy Testing Attractions. Doświadczenie i pasja pozwoliły stworzyć niezwykły projekt, którego celem jest organizacja niezapomnianych wyjazdów do parków rozrywki w Europie!


logo

Centrum Turystyki Oskar to eksperci w turystyce autokarowej. Kilkanaście lat doświadczenia, i ciągły rozwój pozwalają stawiać ich w gronie najlepszych touroperatorów i biur podróży w Polsce! Nieustannie od 1998 roku oferta wyjazdów była poszerzana o nowe kierunki. Najbardziej wyróżniającym elementem Oskara jest nowoczesna flota kilkunastu autokarów, obsługiwanych przez wysoce wykwalifikowanych kierowców.


logo

Testing Attractions to przede wszystkim ekipa zapalonych fanów ekstremalnych atrakcji. Największe w Polsce medium o parkach rozrywki, które tworzy: kanał w serwisie YouTube, portal internetowy oraz profile w mediach społecznościowych odwiedza miesięcznie kilkanaście tysięcy osób. Jako pierwsi w Europie Środkowo-Wschodniej zgromadziliśmy zapalonych fanów adrenaliny z krajów takich jak Polska, Słowacja, Czechy, Niemcy czy Litwa.