POZNAN PHANTASIALAND

Otwarty w 1967 roku park rozrywki Phantasialand jest jednym z najbardziej spektakularnych miejsc w całej Europie! Niebanalna tematyzacja oraz dbałość o najmniejsze detale sprawią, że goście przeniosą się tutaj do świata marzeń i fantazji. To doskonałe miejsce dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Park został podzielony na 6 krain tematycznych takich jak Berlin, China Town, Deep in Africa, Fantasy, Mexico i Mystery.

Znajdujący się w meksykańskim sektorze Chiapas potrafi zaskoczyć niejednego poszukiwacza przygód. Jest też najbardziej stromą wodną atrakcją na świecie, docenioną w wielu międzynarodowych rankingach. Kąt spadku wynosi aż 53°!  Nie zapomnijcie o podwieszanym rollercoasterze Black Mamba, który zabierze Was w fascynującą podróż po Afryce. Colorado Adventure to propozycja dla kochających dynamiczną jazdę po kopalniach – przejażdżka sygnowana nazwiskiem Michaela Jacksona. Tajemniczy przejazd z innowacyjnymi efektami gwarantuje Winja’s Fear & Force, kolejka z wagonikami obracającymi się wokół własnej osi. Ostre zjazdy, ogromne wiry i szybki nurt to właśnie River Quest, w sam raz na wakacje.

Po całym dniu szaleństwa i zabawy w parku, gdy atrakcje są już zamknięte, warto zostać i odpocząć podczas Asia Nights (sezonowo). Przedtem jednak posłuchać pięknych utworów wykonywanych przez artystów. Czynne są również azjatyckie restauracje, które samym wyglądem zapierają dech w piersiach. W 2016 roku nastąpiła premiera dwóch rollercoasterów, piekielnie szybkiego Tarona i rodzinnego Raika!

TERMIN WYJAZDU

2018 rok

PROGRAM RAMOWY

  • 1 DZIEŃ – wyjazd z Poznania w godzinach wieczornych
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Phantasialand około godz. 9:00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 20:00*. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 3 DZIEŃ – przyjazd do Poznania w godzinach porannych

*w przypadku przedłużenia godzin otwarcia, wyjazd po zamknięciu parku

CENA OBEJMUJE

  • transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, DVD, WC)
  • ubezpieczenie KL, NNW
  • opiekę pilota

CENA NIE OBEJMUJE

  • biletu wstępu do Phantasialand w cenie 39€ (osoba dorosła) lub 29€ (dzieci), płatne u pilota w autokarze

INFORMACJE DODATKOWE

  • wymagane dokumenty – dowód osobisty lub paszport