POZNAN HEIDE PARK

Heide-Park najbardziej zainteresuje fanów mocnych wrażeń! To największy park rozrywki w północnych Niemczech składający się z 5 krain tematycznych – Bardzo Dziki Zachód, Jak wytresować smoka – Wyspa, Kraina Zapomnienia, Transylwania i Zatoka Piratów. Przygotowano ponad 40 atrakcji dla osób w każdej grupie wiekowej – od przedstawień, spokojnych przejażdżek, po ogromne rollercoastery.

Szybkie kolejki niemalże każdego typu to idealna okazja na przełamanie własnych lęków. Dla żądnych adrenaliny polecamy wpisany do księgi rekordów Guinnessa rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Jest najwyższą drewnianą przejażdżką na świecie i najszybszą w Europie! W 2,4 sekundy do setki? Tylko na kolejce górskiej Desert Race. Jedną z najbardziej hardcorowych atrakcji jest wieża Scream, wysokość spadania wynosi aż 71 metrów. Krake to propozycja dla tych, którzy nie boją się kontaktu z legendarnym potworem – z zawrotną prędkością prosto do ogromnej paszczy. Nowością jest Lot Demonów (Flug der Dämonen), pierwszy w Niemczech Wing Coaster. Ekstremalne wrażenia zapewnia nietypowe ułożenie siedzeń, co ciekawe, zainstalowane zostały z boku toru. W 2017 roku nastąpiła premiera Ghostbusters 5D, interaktywnej zabawy dla rodzin z dziećmi od lat 6!

W październikowe wieczory Heide-Park zamienia się w krainę rodem z koszmaru. Czekają na Was przerażające Strefy Strachu, specjalne przedstawienia, programy dla dzieci (malowanie twarzy, pieczenie chleba, rzeźbienie w dyni) i wiele, wiele więcej! To też jedyna możliwość w roku, aby szaleć na atrakcjach przy nocnym oświetleniu.

TERMINY WYJAZDÓW (2017 rok)

09-10 września
16-17 września
23-24 września
30 września-01 października

PROGRAM RAMOWY

  • 1 DZIEŃ – wyjazd z Poznania w nocy z piątku na sobotę o godz. 1:00. Przyjazd do Heide-Parku około godz. 10:00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 18:00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Poznania w godzinach porannych, około godz. 3:00

CENA OBEJMUJE

  • transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, DVD, WC)
  • ubezpieczenie KL, NNW
  • opiekę pilota

CENA NIE OBEJMUJE

  • biletu wstępu do Heide-Parku w cenie 25€ (osoba dorosła), płatne u pilota w autokarze

INFORMACJE DODATKOWE

  • opcjonalne ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych – 20 zł/osoba
  • opcjonalne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości rezerwacji
  • wymagane dokumenty – dowód osobisty lub paszport
  • dla grup istnieje możliwość organizacji wyjazdu w dowolnym terminie – zainteresowane osoby prosimy o kontakt